K2 Content

Onder droge omstandigheden werd vanochtend het licht op groen gezet voor de eerste race dit weekend van de WTCR in Japan. Esteban Guerrieri die de afgelopen races behoorlijke pech had mocht deze race van pole starten voor Niels Langeveld en Frederic Vervisch.



Vervisch deed een poging om Niels Langeveld voorbij te gaan die met een hele goede start de leiding in handen wist te nemen. Helaas wist Langeveld niet lang de leiding vast te houden want in de derde ronde was het Guerrieri die de leiding weer in handen nam. Nick Catsburg vertrok vanaf P22 en wist in de openingsfase van de race een paar plaatsen goed te maken. Tom Coronel vertrok vanaf de een na laatste plaats en wist in de drie ronden vier plaatsen goed te maken.

Yvan Muller heeft de 16de plaats in handen en probeert voorbij te komen aan Priaulx. Dan is het pech voor Vervisch, die liggend op de derde plaats, een lekke band links voor op loopt en zijn wagen langs de baan moet parkeren. Dit levert een safetycar op waardoor het veld weer wat dichter bij elkaar komt.  Ook Leuchter zal de race niet uitrijden want hij parkeert zijn Volkswagen in de pitstraat.

Bij de herstart is het Monteiro, liggend op de derde plaats, die niet op zat te letten en een gat laat vallen naar Niels Langeveld die daardoor wat meer lucht krijgt en zich kan concentreren op Guerrieri. Thed Björk heeft het gat naar Monteiro niet laten verzaken en zit op de staart van de Portugees.

Liggend op de 13de positie is het Andy Priaulx die er hard afgaat en in de bandenstapel terecht komt nadat hij een tik kreeg van Nick Catsburg. Hij kan zelf de auto verlaten en een sprintje trekken naar de pitstraat. Uiteraard levert dit weer een safetycar op en met nog twee ronden te gaan wordt het een sprint naar de eindstreep. Dit hadden wij wel gehoopt, maar de race eindigde achter de safetycar waarbij Esteban Guerrieri, die de leiding in het kampioenschap weer aan de leiding gaat, voor Niels Langeveld en Tiago Monteiro.

Nick Catsburg finished als 14de terwijl Tom Coronel als 17de wordt afgevlagd.



Foto: WTCR

16949124
Vandaag
Gisteren
Deze week
Afgelopen week
Deze maand
Afgelopen maand
All days
855
2104
9946
16918131
96608
102521
16949124

Vrienden van NoSpeedLimits.nl

iCagenda - Calendar

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ga naar boven