De Hankook 24H EPILOG BRNO vormt de seizoensfinale 2016 van de 24H SERIES powered by Hankook en de TOURING CAR ENDURANCE SERIES powered by Hankook. Hoewel de race 24 uur duurt, werden al na twaalf uur punten voor het kampioenschap toegekend, omdat de race oorspronkelijk als twaalf-uursrace was aangekondigd.



Terwijl de tweede helft van de race nog in volle gang is, staan de eindstanden van de kampioenschappen al vast. Voor elke klasse werden er twee schrapresultaten meegerekend.

24H SERIES powered by Hankook

Rijders algemeen
1st    Guillaume Roman/Stéphane Ventaja
2nd    Michael Kroll/Chantal Kroll/Christiaan Frankenhout/Kenneth Heyer
3rd    Roland Eggimann

GT’s algemeen
Teams
1st    #10 - Hofor-Racing
2nd    #64 - Porsche Lorient Racing
3rd    #84 - Speedlover

Rijders
1st    Michael Kroll/Chantal Kroll/ Christiaan Frankenhout/Kenneth Heyer
2nd    Roland Eggimann
3rd    Jean-François Demorge/Pascal Gibon

Toerwagens algemeen
Teams
1st     #208 - Team Altran Peugeot
2nd     #1 - Memac Ogilvy Duel Racing
3rd    #171 - Team K-Rejser

Rijders
1st    Guillaume Roman/Stéphane Ventaja
2nd    Nabil Moutran/Ramzi Moutran/Sami Moutran/Phil Quaife
3rd    Jacob Kristensen/Jan Engelbrecht/Jens Mølgaard

Klasse A6
Teams
1st    #10 - Hofor Racing
2nd    #911 - Precote Herberth Motorsport
3rd    #34 - Car Collection Motorsport

Rijders
1st    Michael Kroll/Chantal Kroll/Christiaan Frankenhout/Kenneth Heyer
2nd    Roland Eggimann
3rd    Alfred Renauer/Daniel Allemann/Ralf Bohn/Robert Renauer


Klasse 991
Teams
1st    #73 - HRT Performance
2nd    #78 - MRS GT Racing
3rd    #35 - B2F compétition

Rijders
1st    Kim André Hauschild/Stephen Borness
2nd    Artem Soloviev
3rd    Fabian Engel

Klasse SPX
Teams
1st    #45 - Artthea Sport
2nd    #12 - Leipert Motorsport
3rd    #77 - GDL Team Asia

Rijders
1st    Klaus Werner/Martin Gøtsche/Nanna Gøtsche
2nd    Christoph Lenz/ Milos Pavlovic/Nicolas Stürzinger/Roberto Pampanini

Klasse SP2
Teams
1st    #84 - Speedlover
2nd    #64 - Porsche Lorient Racing
3rd    #65 - Porsche Lorient Racing

Rijders
1st    Pascal Gibon/Jean-François Demorge
2nd    Frédéric Ancel
3rd    Philippe Richard/Pierre-Yves Paque


Klasse SP3
Teams
1st    #103 - JR Motorsport
2nd    #102 - JR Motorsport
3rd    #224 - RTR Projects

Rijders
1st    Bob Herber
2nd    Marting Lanting
3rd    Daan Meijer

Klasse CUP1
Teams
1st    #235 - DUWO Racing
2nd    #146 - Bonk Motorsport
3rd    #148 - QSR

Rijders
1st    Jimmy de Breucker
2nd    Mario Timmers
3rd    Herrmann Bock/Max Partl/Rainer Partl/Axel Burghardt

Klasse TCR
Teams
1st    #1 - Memac Ogilvy Duel Racing
2nd    #125 - NKPP Racing
3rd    #303 - Red Camel-Jordans.nl

Rijders
1st    Nabil Moutran/Ramzi Moutran/Sami Moutran/Phil Quaife
2nd    Harry Hilders
3rd    Gijs Bessem

Klasse A3
Teams
1st    #208 - Team Altran Peugeot
2nd    #205 - Team Altran Peugeot
3rd    #76 - Synchro Motorsport

Rijders
1st    Guillaume Roman/Stéphane Ventaja
2nd    Kim Holmgaard
3rd    Thierry Boyer

Klasse A2
Teams
1st    #171 - Team K-Rejser
2nd    #112 - presenza.eu Racing Team Clio
3rd    #172 - Team Sally Racing Class A2 drivers

Rijders
1st    Jacob Kristensen/Jan Engelbrecht/Jens Mølgaard
2nd    Luigi Stanco
3rd    Peter Obel

Rookies algemeen
1st    Max Edelhoff
2nd    Fabian Engel
3rd    Rik Breukers

Ladies' Cup
1st    Chantal Kroll
2nd    Nanna Gøtsche
3rd    Liesette Braams


TOURING CAR ENDURANCE SERIES powered by Hankook


Rijders algemeen
1st    Ivo Breukers/Rik Breukers

Klasse TCR
Teams
1st    #303 - Red Camel-Jordans.nl
2nd    #125 - NKPP Racing

Rijders
1st    Ivo Breukers/Rik Breukers
2nd    Gijs Bessem/Harry Hilders

Rookies
1st    Rik Breukers

9466652
Vandaag
Gisteren
Deze week
Afgelopen week
Deze maand
Afgelopen maand
All days
9617
12036
41023
9360657
190353
158014
9466652

Vrienden van NoSpeedLimits.nl

iCagenda - Calendar

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ga naar boven