Amper 24 uur nadat Nico Verdonck met zijn Dams Formula Le Mans bolide zwaar crashte in de kwalificatie voor de allereerste race in de Formula Le Mans series heeft hij samen met zijn Zuid-Afrikaanse teamgenoot, Gavin Cronje, niet alleen de eerste race maar ook de tweede plaats weten te winnen terwijl beide vanaf de allerlaatste startplaats aan de race begonnen.



Naast de grote broers van deze klasse die hun race later zouden gaan racen, vond ook de wereldpremière plaats waarin 12 bolides aan de start stonden. Allemaal identieke prototypes waarvan de winnaars richting de Asia Le Mans series zullen doorstromen. De Belgische deelnemers deden het absoluut niet slecht op het hun geliefde circuit Spa-Francorchamps.

De Formula Le Mans zullen in alle weekend meerijden waarin de Le Mans Series uit gaat komen wat betekend dat de onderstaande heren zich op kunnen gaan maken voor het grootste raceweekend van het jaar, de 24 uur van Le Mans die 13 en 14 juni verreden gaat worden.

Uitslag race 1 Formula Le Mans Spa-Francorchamps:
01. Gavin Cronje/Nico Verdonck - Dams   56:09.256
02. Gary Chalandon/Dimitri Enjalbert - Boutsen Energy Racing   56:19.354
03. Makela Valle/Mathias Beche - Hope Pole Vision Racing   56:19.486
04. Jean-Michel Martin/Maxime Martin - Boutsen Energy Racing   56:36.942
05. Thor-Christian Ebbesvik/Christophe Pillon   Hope Pole Vision Racing   57:16.664
06. Vincent Vosse/Stéphane Lemeret - Dams   57:16.792
07. Luca Moro/Wolfgang Kaufmann - Dams   57:23.634
08. Michael Rossi/Mehdi Bennani - Exagon Engineering   57:24.796
09. Damien Toulemonde/David Zollinger - Applewood - LD Autosport   57:32.712
10. Pascal Ballay/Joan-Boris Scheier - Boutsen Energy Racing   57:24.554
11. Thomas Duchene/Franck Lagorge - Exagon Engineering   56:10.066
12. Richarf Mori/Francois Desprez - Ibanez Racing Service   37:45.232

Uitslag race 2 Formula Le Mans Spa-Francorchamps:
01. Gavin Cronje/Nico Verdonck - Dams   48:06.394
02. Makela Valle/Mathias Beche - Hope Pole Vision Racing   48:08.425
03. Damien Toulemonde/David Zollinger - Applewood - LD Autosport   48:09.793
04. Michael Rossi/Mehdi Bennani - Exagon Engineering   48:10.644
05. Thor-Christian Ebbesvik/Christophe Pillon - Pole Vision Racing   48:13.229
06. Vincent Vosse/Stephane Lemeret - Dams   48:15.471
07. Jean-Michel Martin/Maxime Martin - Boutsen Energy Racing   48:23.049
08. Richard Mori/Francois Desprez - Ibanez Racing Service   48:35.760
09. Gary Chalandon/Dimitri Enjalbert - Boutsen Energy Racing   48:53.362
10. Pascal Ballay/Joan-Boris Scheier - Boutsen Energy Racing   49:32.299
11. Luca Moro/Wolfgang Kaufmann - Dams   48:55.311
12. Thomas Duchene/Franck Lagorce - Exagon Engineering   48:57.893

9496577
Vandaag
Gisteren
Deze week
Afgelopen week
Deze maand
Afgelopen maand
All days
8924
10101
70948
9360657
220278
158014
9496577

Vrienden van NoSpeedLimits.nl

iCagenda - Calendar

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ga naar boven