K2 Content

Bij de start van deze tweede race in de Porsche Carrera Cup Benelux heeft Max van Splunteren de pole in handen voor Loek Hartog en Kay van Berlo. Als dan het rode licht dooft is iedereen goed weg, terwijl Loek Hartog een goede start heeft maar Max van Splunteren slaat al snel een gat naar de rest van het veld. Xavier Maassen en Loek Hartog raken elkaar maar kunnen wel verder.



Daan van Kuijk komt wijd na een tik en ook in de volgende bocht kan hij zijn Porsche niet op de baan houden. Hij kiest er dan voor om naar binnen te gaan omdat hi jlinks voor een lekke band heeft. Loek Hartog heeft de nodige plaatsen verloren nadat hij in contact kwam met Xavier Maassen en is teruggevallen naar de vijfde plats. Lucas Groeneveld is in gevecht met Hartog maar deze is zo woest dat hij Groeneveld geen plaats gunt en deze gaat rechtdoor. Groeneveld kan zijn weg wel vervolgen maar verliest wel de nodige plaatsen.



Max van Splunteren gaat gewoon aan de leiding voor Jesse van Kuijk en Xavier Maassen. Ziad Geris en Roger Grouwels zijn met elkaar in gevecht om de negende en tiende plaats. Tewijl Dylan Derdaele pech heeft en zijn Porsche in de pitstaat aan het team overleverd, maar na een korte check kan de Belg weer verder en valt terugnaar de achtste plaats. Kay van Berlo wordt ingehaald door Loek Hartog terwijl Xavier Maassen zijn volgende slachtoffer zal zijn om zo de derde plaats in handen te nemen. Loek Hartog gaat bij het ingaan van de GT bocht laat in de remmen en laat Xavier Maassen de binnenkant van de chicane nemen en nu heeft de Limburgen Kay van Berlo op zien hielen zitten.



Jesse van Kuijk moet hard in de remmen en komt via de grindbak in de GT de baan weer op en verliest twee plaatsen waarbij Loek Hartog de tweede plaats in handen heeft genomen. Loek Hartog heeft een flink gat voor zich voor hij ook maar in de buurt kan komen van Max van Splunteren maar hij zal er alles aan doen om zo dicht mogelijk dichterbij te komen. Kay van Berlo heeft echter de aansluiting gevonden om Hartog en ook hij zal proberen zoveel mogelijk punten te scoren.

Loek Hartog heeft duidelijk problemen met zijn banden en Kay van Berlo weet danin de strubben voorbij te gaan om zo de tweede plaats in handen te nemen. Yves Noel heeft net als gisteren goed in zijn spiegels gekeken en gaat goed aan de kant voor de beide heren die bumper aan bumper rijden. Maar het is Max van Splunteren die de race wint voor Loek Hartog en Kay van Berlo. Van Berlo verremt zich in de GT bocht waardoor Hartog alsnog als tweede afgevlagd wordt. Echter geeft de uitslag een andere volgorde omdat Loek Hartog stafseconden heeft gekregen waardoor hij terugvalt naar de vierde positie.

18012041
Vandaag
Gisteren
Deze week
Afgelopen week
Deze maand
Afgelopen maand
All days
2563
5440
21211
17950191
39513
143848
18012041

Vrienden van NoSpeedLimits.nl

iCagenda - Calendar

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Ga naar boven